Ośrodek Poddębina
– miejsce przyjazne seniorom

Jesteśmy prywatną placówką o wysokim standardzie, która świadczy całodobowo opiekę dla osób starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych. Oferujemy szeroki zakres działań i udogodnień zapewniając troskliwą opiekę, bezpieczeństwo i dbałość o ich dobro. Wykwalifikowany personel zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie przyjmowania leków oraz aktywności dnia codziennego. Zapewniamy 24-godzinną opiekę zarówno medyczną jak i niemedyczną, w tym pomoc w pielęgnacji, terapii oraz codziennych czynnościach. Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem. Każdy podopieczny jest dla nas ważny i każdego z nich traktujemy indywidualnie. Niesiemy pomoc ludziom starszym i schorowanym, dlatego otaczamy ich wielką troską, szacunkiem i przede wszystkim spokojem. Priorytetem jest dla nas stworzenie bezpiecznej i komfortowej atmosfery, w której pensjonariusze mogą skupić się na swoim zdrowiu i korzystaniu ze wszystkich udogodnień dostępnych w naszym ośrodku .

O nas
Zaufaj naszym profesjonalistom

Zaufaj naszym profesjonalistom

Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko doświadczenia i niezbędnych kwalifikacji, ale również szczególnych cech empatii, życzliwości. Mamy tego świadomość i dlatego nasz zespół tworzą profesjonaliści, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszej opieki naszym Pensjonariuszom. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek, nadzór lekarski oraz fizjoterapeutów. Nad bezpieczeństwem naszych mieszkańców czuwa zespół specjalistów, który zawsze służą pomocą.

Nasz dom seniora to:

Co nas wyróżnia:

  • Profesjonalna i miła obsługa Zespołu Opiekuńczo –Terapeutycznego
  • Opieka medyczna: Poradnie POZ, opieka rehabilitacyjna, możliwość skorzystania z porad lekarzy specjalistów
  • Wyjątkowa atmosfera budowana przez cały zespół Poddębiny: pragniemy, aby nasz Dom był miejscem, w którym podopieczni czują rodzinną i przyjazną atmosferę.
  • Dogodna lokalizacja: cicha i spokojna okolica usytuowana w centralnej Polsce.
  • Zabiegi rehabilitacyjne w ramach umowy oraz indywidualne pakiety rehabilitacyjne dopasowane do potrzeb seniora.

Dlaczego warto wybrać ośrodek Poddębina?

W ośrodku Poddębina zależy nam na tym, by w jak największym stopniu ułatwić naszym mieszkańcom powrót do zdrowia. W tym celu przygotowaliśmy kompleksową ofertę opieki i rehabilitacji.

Formularz kontaktowy
Dlaczego warto

Szczęśliwa jesień życia
dla Twoich najbliższych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu
logotyp WFOŚiGW

Nazwa zadania:
Budowa instalacji fotowoltaicznej w przedsiębiorstwie „PODDĘBINA MED W. Piekarska Spółka komandytowa” w miejscowości Tuszyn

Wartość zadania:
169 999 zł

Dofinansowanie w formie pożyczki w kwocie:
169 999 zł

Projekt polega na montażu instalacji fotowoltaicznej w przedsiębiorstwie PODDĘBINA MED W. Piekarska Spółka komandytowa.