Turnus ortopedyczny

Turnus ortopedyczny

Ośrodek Poddębina serdecznie zaprasza na turnusy ortopedyczne wszystkie osoby potrzebujące specjalistycznej pomocy w dojściu do pełnej sprawności ruchowej po przebytym urazie, wypadku lub przeprowadzonej w niedawnym czasie operacji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by poprawić Państwa sprawność i przyspieszyć powrót do pełnego zdrowia.

Turnus neurologiczny

Turnus neurologiczny

Państwo albo Wasi bliscy przeszliście w niedawnym czasie udar mózgu lub uraz rdzenia kręgowego albo też cierpicie na schorzenia układu nerwowego? W takim razie serdecznie zapraszamy do Ośrodka Poddębina na turnus neurologiczny, w trakcie którego nasz personel zrobi wszystko, co w jego mocy, by doprowadzić do poprawy sprawności pacjenta.

Turnus usprawniający

Turnus usprawniający

Jednym z programów oferowanych w ośrodku Poddębina jest turnus usprawniający, będący połączeniem klasycznego pobytu opiekuńczo-leczniczego z zajęciami rehabilitacyjnymi. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, szczególnie zaś seniorów, które mają problemy z poruszaniem się, przebyły w niedawnym czasie jakiś uraz kostno-stawowy oraz borykające się z różnego rodzaju chorobami neurologicznymi.